automn

قيمت مخزن پلي اتيلن

automnRight
social
about درباره وبلاگ
# موضوعات
#

قيمت مخزن پلي اتيلن

قیمت مخزن پلی اتیلن

يکشنبه چهارم 7 1400

قیمت مخزن پلی اتیلن

مخزن پلی اتیلن ، آبی دریایی ، روباز مقرون به صرفه و دارای طول عمر طولانی هستند. سطح صاف تمیز کردن آسان را انجام می دهد و وزن سبک آنها امکان تنظیم سریع و جابجایی را فراهم می کند. لب های لبه باعث استحکام دیوار می شود و تغییر شکل را به حداقل می رساند. اکثر این مخزن قابل لانه شدن هستند که هزینه حمل و نقل را کاهش می دهد. مطابق FDA ؛ بی خطر و غیر سمی برای آبزیان و حیوانات. همه مخزن دارای مهار کننده های ماوراء بنفش برای استفاده در فضای باز هستند. از آنجا که آنها دارای خواص مکانیکی برتر ، سختی بالا ، مقاومت عالی در برابر ضربه در دمای پایین و مقاومت در برابر ترک خوردگی محیطی هستند ، در محیط های سخت به خوبی می ایستند.

مخزن پلی اتیلن به مخزنی گفته می شود که در انواع مختلفی تولید می شوند و برای نگهداری انواع مایعات سبک و سنگین و انواع مایعات شیمیایی از آن ها استفاده می شود . مخزن های پلی اتیلن در انواع تک لایه و دو لایه و همچنین سه لایه تولید می شوند که هر کدام از این انواع برای نگهداری مایعات با شرایط محیطی خاص اختصاص می یابند ، برای مثال این گونه می توان گفت که مخزن تک لایه در نگهداری از مایعات در فضای سر پوشیده به کار برده می شوند و مخزن دو لایه نیز مایعات را در فضای باز در مناطق معتدل و مخزن سه لایه نیز مایعات را در فضای باز سردسیر و گرمسیر نگهداری می کنند .

 

تولید مخزن پلی اتیلن

مخزن آب پلاستیکی/پلی اتیلن به صورت دوار قالب گیری می شوند. قالب قوطی فولادی سازنده با گرانول های پلاستیکی یا پودر بارگیری می شود ، بسته می شود و روی منبع گرمایش می چرخد تا پلاستیک ذوب شود. هنگامی که پلاستیک ذوب شد و قوطی سرد شد ، برای باز کردن مخزن جدید باز می شود.

برخی از قالب های قوطی فولادی دارای فلنج هایی هستند که در خارج کردن مخزن از قالب را آسان تر می کند. مخزن ساخته شده در این قالبها خط اتصال قالب را نشان می دهند ، با این حال ، این یک اتصال در مخزن نیست  هنوز در یک "قطعه" ساخته شده است.

مخزن پلی اتیلن با استفاده از سه روش روتومولدینگ، بادی، اکستروژن و دستی تولید می گردند. مخزن پلی اتیلن روتومولدینگ به صورت عمده بعد از پودر کردن گرانول های پلی اتیلن مخصوص فرآیند بادی و درون قالب هایی با اشکال از پیش تعیین شده ریخته شده و در سه جهت مختلف تحت حرارت و چرخش قرار می گیرند. همزمان با چرخش قالب درون کوره، پودر پلی اتیلن بر دیواره نشسته و ذوب میگردد و با خارج شدن مخزن پلی اتیلن از قالب و سرد شدن شکل نهایی مخزن پلی اتیلن قابل مشاهده می باشد. اکثر مخزن پلی اتیلن تولید شده با استفاده از فرایند روتومولدینگ چند لایه تولید می شوند. هر لایه در مخزن پلی اتیلن دارای خواصی متفاوت بوده و عمل خاصی را انجام میدهد. اکثر مخزن پلی اتیلن در محیط یا فضای باز نصب میگردند.

مخزن پلی اتیلن به صورت عمده دارای مقاومت محیطی و نوری بسیار بالایی می باشند. مخزن پلی اتیلن قابل حمل در احجام 100 لیتر تا 60 مترمکعب قابلیت ساخت را دارند. کاربرد مخزن پلی اتیلن علاوه بر نگهداری آب شرب، نگهداری فاضلاب های صنعتی و موارد خورنده در درجه حرارت های پایینتر از 40 درجه سانتیگراد می باشد.

اگرچه قیمت مخزن پلی اتیلن باید پس از کیفیت و انتخاب محصول مورد بررسی قرار گیرد اما در بسیاری از کشورها از جمله ایران خریدار ابتدا قیمت را مدنظر قرار می دهد.

قیمت پایین تر لزوماً نشان از انتخاب درست نیست بلکه انتخاب به صرفه از نظر اقتصادی است.

قیمت مخزن پلی اتیلن نسبت به سایر مخازن مناسب تر است و قابلیت تولید این مخازن در ابعاد مختلف این مخازن را تبدیل به مخازنی پرفروش کرده است. مخزن پلی اتیلن تولیدی دارای قابلیت ذخیره سیالات گوناگون در درجه حرارت های پایینتر از ۴۰ درجه سانتیگراد و فشار محیطی می باشند. مخزن پلی اتیلن به دلیل قیمت مناسب و دیگر مزایای این مخازن بیشترین کاربرد در حوزه نگهداری آب شرب دارند. مخزن پلی اتیلن برای آب شرب دارای چند لایه می توانند باشند.

 

 

ظاهر مخزن پلی اتیلن

اشکال و اندازه مخزن آب پلاستیکی بسته به سازنده متفاوت است. از دیدگاه مهندسی ، قوی ترین طرح پروفیل راه راه است. این طرح ها همچنین شبیه یک مخزن معمولی هستند ، که می تواند نقطه فروش مثبتی باشد. بدیهی است که طرف های راه راه کمتر به تانک های کوچک و باریک توجه دارند. مخزن آب پلی اتیلن موجود در طیف وسیعی از رنگ ها ، نسبتاً سبک هستند. این امر باعث سهولت نصب و حمل و نقل آنها می شود.

 

مزایای مخزن پلی اتیلن

هزینه ، رنگ ، کیفیت آب ، وزن و سهولت نصب همه از نکات کلیدی فروش مخزن آب پلی اتیلن هستند. مخزن نسبتاً ارزان هستند ، آنها در طیف وسیعی از رنگ ها عرضه می شوند ، طوری طراحی شده اند که آب آشامیدنی با کیفیت را نگه می دارند ، و سبک و راحت نصب می شوند. برخی از مدلها برای نصب زیرزمینی نیز تقویت شده اند و آنها را به گزینه ای متنوع و متناسب با طیف وسیعی از سایتها و موقعیتها تبدیل کرده است.

 

چرا یک مخزن ذخیره آب با کیفیت بالاتر انتخاب کنید؟

در حالی که قیمت برای بسیاری از خریداران مخزن آب یک عامل محرک است ، کیفیت و انعطاف پذیری ارزش برتر بلند مدت را ارائه می دهد. تمام مخزن ذخیره آب Poly Processing دارای استانداردهای ASTM هستند. این اطمینان می دهد که مخزن پلی ما ضخامت دیواره مورد نیاز را برای ذخیره محتویات آن دارند. بسیاری از مخزن ذخیره آب با استفاده از پلاستیک بسیار نازک ساخته می شوند. در مقابل ، مخزن پلی ذخیره آب ما به گونه ای طراحی شده اند که دیوارهای ضخیم تری داشته و بیشتر عمر کنند.

 

مخزن پلی اتیلن مطابق مشخصات شما

علاوه بر کیفیت برتر ، Poly Processing گزینه های انعطاف پذیر برای اتصالات و لوازم جانبی مخزن را ارائه می دهد. می توانید محل ورودی ها ، خروجی ها را مشخص کنید و لوازم جانبی مانند نشانگرهای شناور را اضافه کنید و ما یک مخزن ذخیره آب ایجاد می کنیم که نیازهای خاص شما را برآورده می کند.

 

ویژگی مخزن پلی اتیلن

مخزن پلی اتیلن ویژگی های خود را برای محافظت و حمل انواع مواد ، به ویژه مایعات نشان داده اند ، خواص خود را حفظ کرده و شرایط و کیفیت و دوام عالی را تضمین می کنند. برای تعیین مناسب بودن آن ، باید معیارهایی مانند ایمنی ، هزینه های تولید و ویژگی های وزن و طراحی آنها را در نظر گرفت. در بسیاری از موارد ، پلاستیک ها جایگزین فولاد و سایر فلزات شده اند ، دقیقاً به این دلیل که نیازهای یکسانی را با هزینه های بسیار کم برآورده می کنند.

پلاستیک ها کاربردهای متعددی دارند. از معروف ترین آنها ، استفاده برای مخزن و حمل مواد مختلف - آب ، غذا در حالت مایع یا جامد ، سوخت ها و غیره - مخزن پلی استر بیشترین استفاده را در بازار برای ذخیره مواد دارند. کدام بهترین است؟ در این مقاله ما قصد داریم یک مقایسه کوتاه بین هر دو ماده پلاستیکی انجام دهیم تا ببینیم بهترین ویژگی ها از منظرهای مختلف: تولید و ویژگی های فیزیکی-شیمیایی چیست.

در طول فرایند رنگ آمیزی پلاستیک ، پلی اتیلن قادر است رنگ را کاملاً یکپارچه کند. اگر خراشیده شود ، همان رنگ را حفظ می کند. در مورد پلی استر ، رنگ فقط در سطحی ترین لایه ادغام می شود ، بنابراین اگر خراشیده شود ، لایه داخلی رنگ دیگری خواهد بود.

از طرف دیگر ، پلی اتیلن قبل از ضربه ها مقاومت بیشتری نشان می دهد و قبل از ترک های احتمالی مقاومت بیشتری نشان می دهد. به عنوان مثال ، در صورت برخورد تصادفی در حین حمل و نقل ، دشوارتر است که مخزن پلی اتیلن آسیب ببیند ، این امر تضمین حفظ دست نخورده محتویات است.

قبل از اثر اشعه ماوراء بنفش نور خورشید ، پلی اتیلن دوام رنگ بالاتری را حفظ می کند ، که در مقیاس آبی پشمی با 8 مطابقت دارد. به همین دلیل است که قبل از تأثیر چنین اشعه هایی بهتر تثبیت می شود. به طور کلی ، پلی اتیلن قبل از عمل شرایط آب و هوایی بهتر از پلی استر رفتار می کند. مخزن پلی استر در دماهای پایین بیشتر از پلی اتیلن ترک می خورد که با هر نوع شرایط آب و هوایی سازگارتر است.

 

X